O nás

Witec GmbH Werkzeug- und Industrietechnik je celosvětově operující rodinou firmou, sídlící jižně od Frankfurtu v rýnsko-mainské oblasti, a disponující hlubokými zkušenostmi v oblasti třískového obrábění.

Na základě našich dlouholetých zkušeností garantujeme nejvyšší kvalitu, optimální servis a dobré poradenství s vyrovnaným a vzájemně vyváženým programem.

Od založení roku 1993 vyvíjíme a vyrábíme nástroje třískového obrábění pro průmyslové i řemeslné použití. Paleta produktů obsahuje DIN a zvláštní provedení z řezných materiálů HSS(M2), HSS-Co5%(M35), HSS-Co8%(M42), HSS- práškový a plný TK. Nástroje pro třískové obrábění z plného TK, MADE IN GERAMNY, vyrábíme v Německu. Díky rozsáhlému skladu jsme schopni dodávat za velmi krátkou dobu. Speciální nástroje vyrábíme za 2-3 týdny.

Filozofie podnikání

Naší specialitou jsou více-účelové nástroje pro kombinovanou výrobu.

Většinou jsou uživatelé pod časovým a nákladovým tlakem. Přezbrojování zařízení je nezbytným, ale zároveň drahým faktorem v průběhu každé produkce. Tomuto problému jsme se postavili. Použitím našich více-účelových nástrojů odpadají zbytečné a drahé náklady na přípravu výroby. Udržování zásob na zpracovací nástroje je tak zredukováno na to nejnutnější. Tato redukce nákladů se následně pozitivně odrazí v každé bilanci.

Další informace naleznete na těchto homepage nebo si prosím vyžádejte naše podklady.